O firmie

Firma AGCOR od 1992 roku funkcjonuje w polskiej branży gazowniczej, dostarczając materiały i urządzania niezbędne do budowy oraz ochrony antykorozyjnej gazociągów. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy gwarantują klientom specjalistyczną obsługę i fachowe doradztwo.

Będąc przedstawicielem wiodących na rynku niemieckim firm Vogelsang, Weilekes Elektronik oraz Kettner firma AGCOR dąży do przenoszenia innowacji i nowych trendów na polski rynek. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wykonywaniem usług z zakresu izolacji oraz przeprowadzaniem szkoleń teoretyczno-praktycznych. Łącząc wieloletnie doświadczenie i nowoczesne technologie staramy się wychodzić naprzeciw coraz trudniejszym wyzwaniom stawianym ochronie antykorozyjnej.

W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości izolacje nawojowe firmy Vogelsang, całkowicie niepalne słupki oznacznikowo-pomiarowe firmy Kettner, najnowocześniejsze w Europie urządzenia do pomiarów i zdalnej kontroli gazociągów firmy Weilekes Elektronik, szeroki wybór kształtek i armatury do budowy rurociągów firm Schuck oraz Piping Service Steuer.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty wytwarzane są zgodnie z europejskimi i polskimi normami. Wraz z reprezentowanymi przez nas firmami staramy się oferować towary, które spełniają więcej niż podstawowe wymagania w celu zapewnienia najwyższej jakości inwestycji, w których realizacji uczestniczymy.

Czynna i bierna ochrona antykorozyjna to nasza pasja. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i problemy techniczne.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

AGCOR S.C. ul. Strzeszyńska 67c/16 60-479 Poznań, tel/fax: +48 618263626, e-mail: agcor@agcor.pl
© Copyright 2015 AGCOR